21 липня 2018 року Олександр Усик назавжди викарбував своє ім’я в історії професійного боксу, вигравши фінальний бій WBSS проти Мурата Гассієва. Дванадцять блискучих раундів показали, хто заслуговує на звання абсолютного чемпіона світу в першій важкій вазі.

Олександр переміг свого суперника на класі. Він був швидким, впевнено розривав дистанцію та засипав Гассієва джебами й хуками. Усик наніс 939 ударів, із яких 252 досягли цілі. Статистика бою показала, що з кожним раундом український боксер робив все більше й більше ударів. Його суперник спромігся провести втричі менше атак, 90 з яких завершилися ударом в корпус. Усі судді поєдинку одноголосно віддали перемогу Олександру Усику.

Команда Ajax Systems вітає нашого друга та партнера, якого ми підтримували на шляху до цієї історичної події. Олександр — справжній боєць, який невтомно працює та йде до кінця. Батя, ти для нас приклад і гордість. Бажаємо тобі перемог серед важковиків!

Новоспечений найкращий крузервейт на планеті Олександр Усик завоював чемпіонські титули усіх чотирьох авторитетних організацій IBF, WBA, WBO та WBC, звання чемпіона від журналу The Ring і першим отримав кубок Мохаммеда Алі. До цього лише два боксери отримували титули абсолютних чемпіонів світу у цій ваговій категорії — Евандер Холіфілд і О’нілл Белл. До того ж Олександр став четвертим боксером в історії, якому вдалося завоювати всі чотири чемпіонські пояси.